SİNCAN HURDACILAR

Sincan Hurdacılar, Ankara Sincan hurda alımı fiyatları telefonu demir bakır alüminyum sarı pirinç akü krom paslanmaz çinko kablo klima kombi şofben beyaz eşya alımı yapıyoruz. Bununla birlikte Sincan Hurdacı, Hurdacılar yada Hurda alımı yapan firma arayışı içinde olan ve elindeki hurda metali zahmetsizce satıp yüksek hurda fiyatı kazanmak isteyenlerin tercihi olan firmamız Gençler Hurda Metal, Sincan genelinde hurda demir bakır alüminyum sarı pirinç çinko krom paslanmaz ayrıca hurda klima akü kombi şofben ve termosifon hurdası alımı yapmaktadır.

Sincan Hurdacılar

Sincan Hurdacı:

Sincan Hurdacılar

Sincan, Ankara'nın ilçelerinden biri ve en kalabalık altıncı ilçesidir.

Her şeyden önce firmamız Gençler Hurda Metal,, Sincan ilçesine bağlı başta Fatih Mahallesi, Yenikent, Malıköy ve Temelli mahalleleri ile Sincan Hurdacılar Sitesi ve benzer şekilde Sincan Malıköy Başkent Anadolu Organize sanayi bölgesinden her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır.

Bununla birlikte, Firmamız Gençler Hurda Metal Sincan İlçesinin tüm mahalle ve köylerinde bulunan hurda metalleri yerinden, değerinde ve nakit ödeme yaparak satın almaktadır. Bu yüzden, Sincan güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından yada whatsapp hattından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


Sincan Hurda Fiyatları:

Sincan ilçesi sınırları içinde yada başka bir yerde bulunan hurdanızı satmak ve piyasa değerinin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Size en yakın Hurdacı Ekibimizi, bulunduğunuz yere yönlendirerek hurdanızın kalite değerini inceleyerek kg hurda fiyatı ile birlikte toplam hurda fiyatını tarafınıza bildiririz. Bu yüzden;

Sincan Hurdacılar

WhatsApp ile hurda fiyatı öğrenmek:

WhatsApp kullanarak hurdanızın değerini öğrenmek isterseniz; elinizde bulunan hurdanın genel görünüşü ile bir kaç detay fotoğrafını çekerek aşağıdaki WhatsApp hattımıza göndermeniz halinde de hurdanızın yaklaşık olarak değerini tespit eder ve tarafınıza bildiririz. Ancak, yanılma payına istinaden yerinde yapılacak keşifler ve fiyatlandırmalar daha sağlıklı olarak ifade edilir.

Sincan Hurdacılar

Sonuç olarak, tespit edilen hurda değeri üzerinden firmamıza hurda satmak isterseniz; en kısa zamanda hurdanın bulunduğu yere Sincan Hurdacı ekibimizi, personel ve araçları ile yönlendirerek hurdalarınızı araçlarımıza yükleriz, yerinde yada en yakın kantarda hurdaları tartarız ve ayrıca nakit ödeme yaparak hurdanızı satın alırız. Bu yüzden,Alım Yaptığımız Hurda Çeşitleri:

Gençler Hurda Metal olarak Sincan İlçesinin tüm mahalle ve köylerinden;
 • Demir Hurdası
 • Bakır Hurdası
 • Alüminyum Hurdası
 • Sarı Pirinç Hurdası
 • Çinko Hurdası
 • Krom Paslanmaz Hurdası
 • Kablo Hurdası
 • Akü Hurdası
 • Beyaz Eşya Hurdası
 • Kombi Hurdası
 • Şofben Hurdası alımı yapmaktayız.

Sincan Hurdacılar

Benzer şekilde, beyaz eşya başlığı altında topladığımız, evlerimizde yada iş yerlerinde kullandığımız; Çamaşır Makinası Hurdası, Buzdolabı Hurdası, Fırın Hurdası, Bulaşık makinası hurdası ile Son zamanlarda her evde yaygın olarak kullanılmaya başlanan Derin Dondurucu Hurdası alımı yapmaktayız. Ayrıca, elektrikli ısıtıcı, vantilatör, elektrikli radyatör, her nevi elektrik motoru, çamaşır makinası motoru ve ayrıca Eski Dikiş Makinası gibi ürünleri de geridönüşüme kazandırmak için nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Sincan İlçesinde Hurda Alımı yaptığımız yerler:

Sincan'a bağlı Yenikent, Fatih, Malıköy, Temelli, Mevlana, Organize Sanayi, Plevne, Selçuklu ve ayrıca Ulubatlı semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Alcı, Anayurt, Andiçen, Adalet, Ahi Evran, Akçaören, Akşemsettin, Alagöz, Atatürk, Bacı, Beyobası ayrıca Çiçektepe, Çoğlu, Çokören, Cumhuriyet, Erkeksu, Ertuğrulgazi, Esenler, Fevzi Çakmak, Gazi, Gazi Osmanpaşa, Girmeç, Gökçek, Hisarlıkaya ayrıca Hürriyet, İlyakut, İncirlik, İstasyon, İstiklal, Kesiktaş, Malazgirt, Maraşal Çakmak, Menderes, Mevlana, Mülk, Mustafa Kemal, Osmaniye ayrıca Osmanlı Pınarbaşı, Plevne,Polatlar, Saraycık, Selçuklu, Tandoğan, Tatlar, Temelli, Törekent, Türkobası, Ücret, Ulubatlı Hasan, Yeniçimşit ayrıca Yenihisar Yenikayı, Yunus Emre, Yenipeçenek ve ayrıca 29 Ekim mahalleleri başta olmak üzere Ankara Sincan ilçesinin tüm mahalle ve semtlerinden hızlı bir şekilde hurda alımı yapmaktayız.


Sincan Hurdacılar

Sincan Hurdacılar

Sincan Hurdacı ve Geridönüşümün Önemi:


Her şeyden önce, Hurda Metal (Demir, Bakır, Alüminyum, Çinko vb.) çöp değildir. Bununla birlikte, günlük hayatımızı kolaylaştıran, eskidiği, yıprandığı, bozulduğu yada artık bizim kullanım amacımıza hizmet etmediği için bir kenara attığımız yada çöpe gönderdiğimiz, içinde metal bulunan ürünleri lütfen çöpe atmayalım yada bir kenarda çürüyüp yok olmasına ve çevreye zarar vermesine izin vermeyelim.

Sincan Hurdacılar

Bundan dolayı, hurda metalleri geridönüşüm ile yeniden kullanıma kazandırarak hem yer altı kaynaklarımızı daha az tüketmiş ve hemde hurdalarımızdan para kazanmış oluruz. Diğer bir yandan da bir köşede çürüyüp, çevre ve doğaya zarar vermesini önlemiş oluruz.

Bu yüzden lütfen, hurda metalleri geridönüşüm ile tekrar kullanalım, çocuklarımıza temiz ve tükenmemiş bir doğa bırakalım.

Sincan Hurdacılar

Sincan İlçesi

Sincan, Türkiye Cumhuriyeti'nin İç Anadolu Bölgesi'nde, Ankara iline bağlı bir ilçe. Ankara'nın ilçelerinden biri ve en kalabalık altıncı ilçesidir.Kaynak